Claassen Logistics Tilburg Meppel contact

Vestiging Tilburg

Claassen Logistics Tilburg

Asteriastraat 8
5047 RM Tilburg

T +31 (0)13 572 05 00


F +31 (0)13 572 06 55

info@claassen.nu

Contactpersonen

Florent Claassen

Algemeen Directeur


+31 (0)13 572 05 00

f.claassen@claassen.nu

Ron van de Wiel

Transport coördinator


+31 (0)13 572 80 51

r.vandewiel@claassen.nu

Sebastiaan Kolijn

Transport coördinator


+31 (0)13 572 80 51

s.kolijn@claassen.nu

Bart Peters

Warehouse coördinator


+31 (0)13 572 80 51

b.peters@claassen.nu

Huib Claassen

Warehouse coördinator


+31 (0)13 572 80 51

h.claassen@claassen.nu

Gijs Beukers

Expeditie Nationaal-Internationaal


+31 (0)13 572 80 54

g.beukers@claassen.nu

Erwin Brinkman

Expeditie Internationaal

+31 (0)52 244 29 17

e.brinkman@claassen.nu

Henk van Poppel

Allround operatie Transport-Expeditie


+31 (0)13 572 80 54

h.vanpoppel@claassen.nu

Marcel Aartsen

Financial Controller


+31 (0)13 572 80 56

m.aartsen@claassen.nu

Vestiging Meppel

Claassen Logistics Meppel

Industrieweg 1C
7949 AJ Rogat (Meppel)

T +31 (0)522 44 29 17


F +31 (0)522 44 12 07
info@claassenmeppel.nl

Contactpersonen

Erwin Brinkman

Vestigingsmanager

+31 (0)52 244 29 17

e.brinkman@claassen.nu

© 2018 Claassen - Privacystatement

Claassen.nu maakt gebruik van cookies

Cookies zijn kleine bestanden die met pagina’s van deze website worden meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer worden opgeslagen. Er zijn verschillende soorten cookies die gebruikt worden voor verschillende doeleinden. Voor het plaatsen van cookies is soms wel en soms geen toestemming nodig. Als u niet akkoord gaat met onze cookie statement dan plaatsen wij alleen de functionele cookies. Als u meer wilt weten over de cookies die wij gebruiken, de gegevens die daarmee verzameld worden en over uw rechten op dit punt, lees dan onze privacy policy om meer te leren over onze cookies.